Vizyonumuz

Gümrüklü depolama ve serbest depolama hizmetlerinde kalitesinden,hizmetlerde, gerek personel tercihimiz ve sürekli eğitimleri gerekse teknolojik gelişe ve yeniliklerin takibiyle büyümeye ve gelişime açık sürekli yenilenen, müşteri beklentilerini öngörülerde bulunarak  güveninden ve iş ahlakından ödün vermeden antrepo sektörünün saygın kuruluşlarından olmaktır.

Misyonumuz

Günün deneyimlerini ve bugünün yeniliklerini kullanarak hizmette beklentilerin ötesine ulaşmak, Türkiye'de süre olarak dakikalara indirgenmiş fakat bundan da önemlisi kendi içinde çok ciddi kontrollerden geçirilerek sıfır hata ile deklare edilebilen eş zamanlı gümrükleme hizmet vermeyi amaç edinmiş evrensel ve modern kabul görmüş standartlar ile mükemmelliğe ulaşarak, yarınlarımızı inşa etmek.

Neden Egemen Antrepoları'nı Seçmelisiniz...

Bugün iş hacmi ve ciro rakamıyla, onlarca rakibi arasında istikrarla ilk 3 içinde yer almaktadır. Aynı anda 10 aracın rahtlıkla yüklenip boşaltılabilindiği verimli rampa düzeni ve sürekli çalışan 6 adet forkliftle araçların bekletilmeden giriş ve çıkış işlemleri yapılmaktadır.  Depolarımızda alınan tüm mallar 5 milyon dolar tutarında sigorta güvencesinde olup,yaşanabilecek herhangi bir hasardan eksper incelemesi, raporu, tazminin takibi vs. konularında da personelimiz müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Değerlerimiz

 Dürüstlük, sorumluluk, girişimcilik sahibi anlayış, kaliteli servis, çevreye duyarlı araçlar...

Stratejimiz

Müşterilerimizi uzun dönemli iş ortakları kabul ettiğimiz için, Müşteri memnuniyetini toplam kalite felsefesini benimsemiş bir şirket organizasyonu ile, müşterilerine riskleri asgari düzeye indirecek kaliteli çözümleri sunabilen, deneyimli kadrolarla desteklenmiş hizmet standartları oluşturmak.

Hali Hazırda 5000 m² nin üzerinde kapalı alan, 10 m tavan yüksekliği ve özel tasarlanmış yüksekliği ve özel tasarlanmış yükleme ekipmanları ile geniş bir hacimde mümkün olan en verimli depolama gerçekleştirmektedir.

Gücümüz

Haziran 2002 tarihinde hizmet vermeye başlayan Egemen Antrepola'rı bu tarihten itibaren gerek fiziki alt yapısıyla, gerekse kalitesiyle önemli oranda beğeni ve takdir almıştır, Gücümüz, müşterisine çözüm ortağı olarak hizmet veren %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekte alıyoruz.

 • Güvenilir ve Teknolojik Hizmetler
 • Güvenlik ve uyum sağlandı
 • Baştan sona çözümler
 • Güvenilir hizmetler
 • Sürdürülebilir
 • Eğitimli Profesyoneller
 • Sigortalı Depolar

Operasyonel Mükemmellik

 1. Müşteri için “değer” yaratan bir hizmet ve bilgiyi üretiyoruz.

 2. Hizmeti kaynaktan müşteriye akışını görünür hale getirmek önceliğimizdir.

 3. Bu akışın çıktılarıyla girdileri arasındaki ilişkileri anlamak,

 4. Personel ve Müşrerimizi en doğru ve karşılıklı güven çatısında birleştiriyoruz.

Bu sorumlulukların yerine getirilebilmesi için;

 • Yönetim şekli stratejiyi süreç yönetimi ile somutlaştırıp, Sürekli İyileştirme araçlarını nihai iş sonuçlarına etki edecek bir kurguda uygulamayı hedefliyoruz.

 • Her çalışanın Sürekli İyileştirme’nin amacını ve temel felsefesini içselleştirmesi, akışı ve aksaklıkları görmeyi öğrenmesi esas kabul ediyoruz.

İş Sürdürülebilirliği

EGEMEN Antrepoları faaliyete girdiği günden bugüne kadar geçen 18 yılı aşkın süre boyunca, ülke ekonomisinin yaşadığı sıkıntılara rağmen büyüyen lojistik sektörü ve artan dış ticaret hacminin ve müşterilerinin teveccühü neticesinde sürekli yatırım yaparak teknik ve bilgi sistem alt yapısını geliştirmiş, hizmet kalitesini artırmıştır. 2018 yılı içerinde ise merkez ofisini Çatalca Gümrük Müdürlüğüne 500m uzaklıktaki tesislere taşıyarak yatırımını tamamlamıştır.

Depo Kapasitesi ve Çalışma Prensibi

Aynı anda 15 adet tırın rahatlıkla yüklenip boşaltılabileceği verimli rampa düzeni ve sürekli çalışan 10 adet özmal fokliftlr araçlar bekletilmeden giriş ve çıkış işlemleri yapılmaktadır.  Antrepolarımızda gerek depo gerekse ofis alanları öğle tatili kesintisi olamaksızın aralıksız hizmet vermektedir.